Śladami Maryi. Słynne i nieznane objawienia Matki Bożej

Kat.: WDS20-2051

  • Dostępność: Dostępne
  • Czas dostawy: 24h
  • Dostawa: od 8,99 zł (Poczta Polska - ODBIÓR W PUNKCIE)
39,90 zł -15% 33,92 zł brutto / egz.
Najniższa cena z 30 dni przed aktualną obniżką: 25,94 zł / egz. +31%

Opis

Kult Maryi jako Matki Bożej wpisany jest w samo serce pobożności katolickiej i należy do istoty wiary katolickiej. Zdrowa pobożność Maryjna wzbudza i ożywia wiarę, dodaje otuchy oraz przynosi obfite i stałe owoce duchowe, pochodzące od Tej, w której wszystko jest łaską. Maryja wybiera na przekazicieli swoich orędzi ludzi wierzących, ale również prostych i niewykształconych, w różnym wieku i pochodzących z różnych warstw społecznych. 

Matka Boża kontaktuje się z ludźmi w wielu miejscach i w różnoraki sposób. Przy każdym objawieniu postać Matki Bożej jest inaczej opisywana. Matka Boża mówi językami, a nawet dialektami, używanymi przez osoby, któym się objawia. Miewa też różny kolor skóry. Rozmaity jest również kolor włosów i jej uczesanie. 

Wszystkie te opisy łączy jednak wspólny element - wizjonerzy zawsze odbierają Matkę Bożą, jako niezwykle piękną, promieniującą światłościa niewiastę. Objawienia Maryjne klasyfikowane są jako teofanie "ukazanie się", czyli akty objawienia się. Mają one umacniać wiarę ludzi, przypominać im o bliskości i dobroci Boga, a także o nieustającej opiece  i trosce jaką Bóg ich darzy. 

Cechy

Cechy produktu
Autor:
Oprawa:
Format:
  • 16.5 x 23.5 cm
Liczba stron:
  • 232
Kod EAN:
  • 9788383450575
Rok wydania:

Zobacz także

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również...