Jak kochać, czyli hymn o miłości dla małych i dużych

Kat.: WDS20-2199

  • Dostępność: Dostępne
  • Czas dostawy: 24h
  • Dostawa: od 8,99 zł (Poczta Polska - ODBIÓR W PUNKCIE)
15,90 zł -15% 13,52 zł brutto / egz.
Najniższa cena z 30 dni przed aktualną obniżką: 15,90 zł / egz. -15%

Opis

Dlaczego napisałam tę książeczkę?

Niniejsza książeczka powstała z potrzeby serca. Odkąd zostałam mamą, nurtowało mnie pytanie: Jak kochać i wychować swoje dziecko do dojrzałej miłości? Odpowiedzi szukałam w poradnikach dla rodziców, niemniej nigdzie nie znalazłam konkretnego "narzędzia" jak zdobytą wiedzę wprowadzić w życie. Czy udało mi się stworzyć takie "narzędzie"? Oceńcie sami.

Wiem jedno, bez wspierania i rozwoju miłości dziecka, w dorosłym już człowieku pozostanie "dziecko" niezdolne do nawiązywania zdrowych relacji. Skąd to wiem? Od ponad dziesięciu lat jestem doradcą życia rodzinnego i podczas tzw. kursów przedmałżeńskich spotykam młodych dorosłych przygotowujących się do zawarcia związku małżeńskiego.

Moim celem jest dać rodzicom konkretne narzędzie, które pozwoli krok po kroku rozwijać w dzieciach miłość coraz dojrzalszą. A wszystko to oparte na jednym z najpiękniejszych opisów miłości z Pierwszego Listu Świętego Pawła do Koryntian.

Kasia Pawłowska - mama czwórki dzieci, redaktor prowadzący katolickie miesięczniki dla dzieci, doradca życia rodzinnego Archidiecezji Krakowskiej, nauczyciel biologii.

Opracowanie graficzne, ilustracje i cenne uwagi autorstwa Kasi Dąbrowskiej. Rodzic, grafik freelancer, ilustrator, autor książeczek dla dzieci. 

Cechy

Cechy produktu
Autor:
Ilustrator:
ISBN:
  • 978-83-8345-154-1
Oprawa:
Format:
  • A4
Liczba stron:
  • 28
Rok wydania:

Zobacz także

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również...