Ostatni krzyżowiec

Kat.: 01508

XVI wiek. Hiszpania w rozkwicie. Imperium, nad którym nie zachodzi słońce. Młodzieniec zabrany z chłopskiej chaty. Wychowywany w domu cesarskiego powiernika. Kim jest?
  • Dostępność: Dostępne
  • Dostawa: od 8,99 zł (Poczta Polska - ODBIÓR W PUNKCIE)
69,90 zł -15% 59,42 zł brutto / egz.
Najniższa cena z 30 dni przed aktualną obniżką: 59,90 zł / egz. -1%

Opis

XVI wiek. Hiszpania w rozkwicie. Imperium, nad którym nie zachodzi słońce. Młodzieniec zabrany z chłopskiej chaty. Wychowywany w domu cesarskiego powiernika. Kim jest? Czemu wszystko spowija mgła tajemnicy? Ktoś ma wpływ na jego życie. Ktoś przeznaczył go do największego starcia. Czy to ziemski władca? Czy sam... Bóg? To don Juan de Austria... wybrany.

 

Chcesz się odprężyć? Zrelaksować? Zapomnieć chociaż na chwilę o kłopotach, a przy okazji dowiedzieć czegoś więcej o życiu chrześcijan w dawnych czasach i przeżyć wraz z nimi wiele ekscytujących, prawdziwie romantycznych i pełnych zaskakujących zwrotów akcji przygód, których główni bohaterowie są postaciami autentycznymi, a ich nazwiska zna dziś cały świat? Sięgnij - tak jak zrobiam to ja - po książki Louisa de Wohl, a przekonasz się, że trudno ci będzie doczekać się kolejnego tomu! Te książki nie tylko uczą, ale i - dodają skrzydeł!

Ewa Skarżyńska

Cechy

Cechy produktu
Autor:
Tłumacz:
ISBN:
  • 978-83-257-0509-1
Oprawa:
Format:
  • 19,5 x 12,5 cm
Liczba stron:
  • 704
Wydawca:
Kod EAN:
  • 9788325705091

Zobacz także

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również...