Śladami Maryi. Słynne i nieznane objawienia Matki Bożej

Catalogue index: WDS20-2051

  • Availability: In stock
  • Delivery time: Completion between 2-3 days
  • Delivery: from PLN8.99 (Odbiór w punkcie PACZKA48)
PLN39.90 -35% PLN25.94 gross / egz.
The lowest price during 30 days prior to the promotion: PLN39.90 / egz. -35%

Description

Kult Maryi jako Matki Bożej wpisany jest w samo serce pobożności katolickiej i należy do istoty wiary katolickiej. Zdrowa pobożność Maryjna wzbudza i ożywia wiarę, dodaje otuchy oraz przynosi obfite i stałe owoce duchowe, pochodzące od Tej, w której wszystko jest łaską. Maryja wybiera na przekazicieli swoich orędzi ludzi wierzących, ale również prostych i niewykształconych, w różnym wieku i pochodzących z różnych warstw społecznych. 

Matka Boża kontaktuje się z ludźmi w wielu miejscach i w różnoraki sposób. Przy każdym objawieniu postać Matki Bożej jest inaczej opisywana. Matka Boża mówi językami, a nawet dialektami, używanymi przez osoby, któym się objawia. Miewa też różny kolor skóry. Rozmaity jest również kolor włosów i jej uczesanie. 

Wszystkie te opisy łączy jednak wspólny element - wizjonerzy zawsze odbierają Matkę Bożą, jako niezwykle piękną, promieniującą światłościa niewiastę. Objawienia Maryjne klasyfikowane są jako teofanie "ukazanie się", czyli akty objawienia się. Mają one umacniać wiarę ludzi, przypominać im o bliskości i dobroci Boga, a także o nieustającej opiece  i trosce jaką Bóg ich darzy. 

Features

Features
Autor:
Oprawa:
Format:
  • 16.5 x 23.5 cm
Liczba stron:
  • 232
EAN code:
  • 9788383450575
Rok wydania:

See also

Customers who bought this item also bought ...