Jak kochać, czyli hymn o miłości dla małych i dużych

Catalogue index: WDS20-2199

  • Availability: In stock
  • Delivery time: Completion between 2-3 days
  • Delivery: from PLN8.99 (Odbiór w punkcie PACZKA48)
PLN15.90 -15% PLN13.52 gross / egz.
The lowest price during 30 days prior to the promotion: PLN15.90 / egz. -15%

Description

Dlaczego napisałam tę książeczkę?

Niniejsza książeczka powstała z potrzeby serca. Odkąd zostałam mamą, nurtowało mnie pytanie: Jak kochać i wychować swoje dziecko do dojrzałej miłości? Odpowiedzi szukałam w poradnikach dla rodziców, niemniej nigdzie nie znalazłam konkretnego "narzędzia" jak zdobytą wiedzę wprowadzić w życie. Czy udało mi się stworzyć takie "narzędzie"? Oceńcie sami.

Wiem jedno, bez wspierania i rozwoju miłości dziecka, w dorosłym już człowieku pozostanie "dziecko" niezdolne do nawiązywania zdrowych relacji. Skąd to wiem? Od ponad dziesięciu lat jestem doradcą życia rodzinnego i podczas tzw. kursów przedmałżeńskich spotykam młodych dorosłych przygotowujących się do zawarcia związku małżeńskiego.

Moim celem jest dać rodzicom konkretne narzędzie, które pozwoli krok po kroku rozwijać w dzieciach miłość coraz dojrzalszą. A wszystko to oparte na jednym z najpiękniejszych opisów miłości z Pierwszego Listu Świętego Pawła do Koryntian.

Kasia Pawłowska - mama czwórki dzieci, redaktor prowadzący katolickie miesięczniki dla dzieci, doradca życia rodzinnego Archidiecezji Krakowskiej, nauczyciel biologii.

Opracowanie graficzne, ilustracje i cenne uwagi autorstwa Kasi Dąbrowskiej. Rodzic, grafik freelancer, ilustrator, autor książeczek dla dzieci. 

Features

Features
Autor:
Ilustrator:
ISBN:
  • 978-83-8345-154-1
Oprawa:
Format:
  • A4
Liczba stron:
  • 28
Rok wydania:

See also

Customers who bought this item also bought ...