Niezbędnik małego Chrześcijanina

Trzy piękne książeczki w środku

Catalogue index: 02387

Bardzo efektowny i tani prezent na chrzest lub z okazji urodzin dziecka. Trzy książki dla dzieci w bardzo gustownej walizeczce.
  • Availability: In stock
  • Delivery: from PLN8.99 (Odbiór w punkcie PACZKA48)
PLN25.90 -15% PLN22.02 gross / kpl.
The lowest price during 30 days prior to the promotion: PLN25.90 / kpl. -15%

Description

Bardzo efektowny i tani prezent na chrzest lub z okazji urodzin dziecka. Trzy książki dla dzieci w bardzo gustownej walizeczce.
Pierwszy tytuł to Kronika małego chrześcijanina – książka, w której zapisuje się najważniejsze daty z życia dziecka: datę urodzin, chrztu, wyżęcia się pierwszego zęba. Książka zawiera też drzewo genealogiczne do uzupełnienia.

Druga książeczka to Mój modlitewnik, czyli dziecięce modlitwy. Tytuł zawiera zarówno ilustrowane najpopularniejsze modlitwy, takie jak Ojcze nasz czy rymowane akty wiary, ale także proste modlitwy dla dziecka – za przyjaciół, przed snem itd.

Trzeci tytuł Historie biblijne, czyli najprościej mówiąc: biblia dla dzieci. Ilustrowane opowieści biblijne opowiedziane dla najmłodszych. Krótkie, proste zdania sprawiają, że historie te zachwycają nawet najmniejsze dzieci. Dziecko pozna z nich najważniejsze sceny z Nowego i Starego Testamentu.


Idealny prezent na chrzciny lub upominek na pierwsze urodziny.

Features

Features
Redaktor:
  • Kornelia Kopeć
Oprawa:
Format:
  • 21 x 21 cm
Liczba stron:
  • 3 x 24
Producer:
EAN code:
  • 5900336015790

See also

Customers who bought this item also bought ...